)
Дженифър Лопес наскоро сподели защо ѝ се е наложило да си вземе едногодишна почивка от „всичко“ след развода си с Бен Афлек.
Певицата разкри, че е почувствала как животът ѝ се е „взривил“ след раздялата. Това я е накарало да отмени всичките си турнета до края на годината и просто да си остане у дома.
В интервю за предаването „Good Morning America“ на ABC, Лопес се върна към периода на почивка след развода си с Бен Афлек, за който бяха подадени документи през 2024 г.
„Трябваше да спра всичко и си взех една година почивка. Отмених турнета и просто реших да бъда у дома и да осмисля случилото се, без да бягам от него чрез работа, чрез друг човек или чрез каквото и да било“, сподели певицата.
Когато интервюиращият припомни цитат на Лопес от старо интервю, в който тя казва, че животът ѝ се е „взривил“, изпълнителката на „On the Floor“ подчерта: „Наистина се чувствах така“.
След това тя е дала приоритет на личния си живот и е решила да бъде у дома с децата си.
Освен това, по време на почивката, Дженифър си е мислила: „Какво се случва с теб?“.
Причината е, че не е вярвала, че някой друг е виновен за ситуацията и е заявила пред себе си: „Не мисля, че в това се крие урокът“.
Това на свой ред накарало Лопес да реши да се справи с всичко сама.
Последвайте канала на
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)