)
Последвайте канала на
Последвайте канала на
Фармацевтката Белослава Гойчева напусна имението на любовта в „Ергенът“, след като не получи цвете по време на първата Церемония на розата в четвъртък вечер по bTV. Крайното решение бе в ръцете на най-младия „ерген“ Марин, който избра да подари последната си роза на Нурджан. Въпреки този негов избор Белослава не изгуби присъствие на духа и се сбогува с Марин с думите: „Ако не ти се получи тук, ме намери“.
Тази седмица зрителите станаха свидетели на втория „сблъсък“ на ергените, в който Кристиян, Стоян и Марин трябваше да блеснат не с мускули, а със знания. „Най-интелигентният“ ерген се оказа Кристиян, който спечели привилегията да организира най-лъскавите срещи през цялата седмица.
Втори в класацията остана Стоян със „средна класа“ срещи, а последен се нареди Марин. Дамите, които Крис избира да се къпят в лукса на златната и сребърната стая, бяха съответно Татяна и Елеонора (златна стая) и Гориция и Мария (сребърна). Бизнесменът от Оклахома покани Елеонора на романтично преживяване в луксозна вила с басейн, където двамата получиха възможност да се насладят на вълнуваща тантра процедура. Стоян избира Илияна за приключенска среща из красива и екзотична местност, а след това двамата се насладиха на романтичен пикник и вечеря в ресторант средна класа.
Марин пък отправи покана на Румяна за обикновена плажна среща без никакви удобства. Зрителите на bTV станаха свидетели и на първата за сезона групова среща, на която Кристиян, Стоян и Марин поканиха Нурджан, Симона, Бетина, Елена, Вероника, Цвети Велева, Пламена и Гориция. Преди пристигането на дамите водещият Наум Шопов отправи тайно предизвикателство към тримата „ергени“. В рамките на 30 минути те трябваше да скъсят възможно най-много дистанцията с момичетата в надпревара за титлата „Кралят на флирта“.
Стоян успя да събере най-много точки и спечели правото да покани дама по свое желание на индивидуална среща в утрешния ден. След груповата среща Крис предложи роза и покана за вечеря на Симона, Стоян – на Цвети Велева, а Марин изненада с избора си – Пламена. На следващия ден „кралят на флирта“ Стоян пристигна в имението, за да отправи специална покана за индивидуална романтична среща на Илияна. Той успя да я изненада с любимите ѝ череши, а след това двамата се потопиха в магията на традиционния шрилански обичай Дансала, раздавайки сладолед на местните.
Преди пристигането на дамите водещият Наум Шопов отправи тайно предизвикателство към тримата „ергени“. В рамките на 30 минути те трябваше да скъсят възможно най-много дистанцията с момичетата в надпревара за титлата „Кралят на флирта“. Стоян успя да събере най-много точки и спечели правото да покани дама по свое желание на индивидуална среща в утрешния ден. След груповата среща Крис предложи роза и покана за вечеря на Симона, Стоян – на Цвети Велева, а Марин изненада с избора си – Пламена. На следващия ден „кралят на флирта“ Стоян пристигна в имението, за да отправи специална покана за индивидуална романтична среща на Илияна. Той успя да я изненада с любимите ѝ череши, а след това двамата се потопиха в магията на традиционния шрилански обичай Дансала, раздавайки сладолед на местните.
Илияна успя да види Стоян в друга светлина, което ѝ позволи да го възприеме по нов начин. Паралелно с това в имението се очертаха и други ключови динамики. Отношенията между Стоян и Цвети Велева продължиха да се задълбочават, като финансовата брокерка разкри, че е силно привлечена от пловдивчанина, но предпочита да прикрива интереса си към него от останалите момичета. Междувременно връзката между Марин и Пламена се разви в неочаквана посока – след скромното, но емоционално наситено усамотение, двамата откриха сходни ценности, които неочаквано ги сближиха и загатнаха потенциал за по-дълбока връзка помежду им.
)