)
Румънските полицаи намериха в автомобила на мафиота и пистолет без разрешително.
Тогава турчинът заявил пред румънските власти, че е принуден да се пази, защото за главата му в Турция е обявена награда от десет милиона евро.
Йозбизердик се укривал в Румъния през последните 20 години, като се занимавал с охрана на казина, добави румънското изданието от Букурещ.
Турчинът е замесен в редица престъпления на организираната престъпност, като е заподозрян за две убийства, извършени в Истанбул и Бодрум, както и за нараняване чрез огнестрелно оръжие, отвличания и незаконно притежание на оръжие.
Турция е поискала чрез Интерпол екстрадицията му, като към момента той е арестуван в Румъния, а Апелативният съд на Букурещ ще вземе решение по случая едва през есента след края на съдебната ваканция, посочи още „Адевърул“.
Последвайте канала на
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)