Маскиран подпали автомобил и земеделска техника в село Караполци, Община Елин Пелин.
Щетите, според потърпевшия, са за около 200 000 лева.
По думите му всичко тръгнало от забележка, която той отправил към деца с АТВ, защото дрифтили и цапали колата му.
По-късно се появили родителите им и му заявили, че „машините много бързо и лесно могат да изгорят”.
По думите му той изтичал навън, защото се притеснил, че се е случило нещо. Но видял, че всичко е наред и те се забавляват.
"Изпуснах си нервите и препсувах. Поисках да дойде бащата на едно от децата. Той е мой съсед - познавам го бегло", заяви потърпевшия.
След това дошли трима души във видимо нетрезво състояние, разказа Илиев. По думите му те дошли да се разправят с него. Той е подал сигнал в полицията.
Потърпевшият Красимир Илиев подчерта пред NOVA, че не е проявил агресия към децата. „Всичко стана докато се подготвяхме със семейството ми да отидем на почивка. Чух силен шум и видях две деца с АТВ да дрифтират. В следващия момент, след като праха от дрифтирането се разсея, видях, че едното от децата го няма на превозното средство", обясни той.
)