)
Двама мъже са пострадали при инцидент с каруца, теглена от кон. Инцидентът е станал на 21 април около 10 ч. в село Огняново, община Гърмен, съобщават от полицията в Благоевград.
38-годишен жител на село Огняново, управлявайки каруца, е изгубил равновесие и е паднал от нея. В този момент конят се е уплашил и е продължил напред, блъскайки 28-годишен мъж от същото село, който се е намирал пред каруцата.
)
Влак блъсна каруца в Нова Загора, мъж е с опасност за живота
Вследствие на инцидента 38-годишният водач на каруцата е получил фрактура на ребро и контузия на главата, а 28-годишният мъж е с фрактура на носа и разкъсно-контузна рана на главата. Откарани са в болница. Пробата за алкохол, извършена с техническо средство на водача на каруцата, е отчела отрицателен резултат, предаде БТВ.
Общо 73 тежки катастрофи с 85 ранени и шестима загинали са станали в страната от 17 април до понеделник следобед, съобщи вчера инспектор Бисер Цветков от Националния координационен център за безопасно движение по пътищата към МВР.
Последвайте канала на