Мнението на докторите е, че трябва да остана тук до пълното си възстановяване, така че няма да се завърна на острова, както очаквах, защото положението ми наистина не е особено добре, добави той.
Почувствах се изтощен, имах световъртеж, а видях, че имам и кръв в урината. В болницата направихме изследвания и трябваше да не се експериментира, призна от болницата Еляса.
Съгласно регламента, Еляса предаде четирите си гривни, но на кого ще принадлежат те занапред, ще стане ясно по-късно в шоуто.
Състоянието му обаче се влоши и лекарите на продукцията взеха решение той да бъде прегледан в болница, предаде БТВ.
Така приключението за Еляса в „Островът на 100-те гривни“ завърши.
Еляса се почувства зле след серията поредни игри, в които участва и именно заради това отказа да се състезава в играта за златната гривна.
След направените му обстойни медицински прегледи, лекарите бяха категорични, че Еляса трябва да прекрати участието си в играта и да остане в болничното заведение, където ще получи постоянни медицински грижи.
Критичен момент в приключенското риалити. Един от най-силните играчи се прости с мечтата си да стигне до финала и да се бори за дял от голямата награда от 300 000 лева.
)