)
Варненската Трета поликлиника от днес отново работи, след като в неделя избухна пожар в едното крило на сградата.
Възстановяването ще стане в най-кратки срокове, съобщиха от община Варна след оглед от звено "Инвестиционна политика", съобщава БНТ.
Коридорът е неизползваем, изгорели са столовете в чакалнята, вероятно е унищожена и цялата електрическа инсталация на етажа. Сградата на ДКЦ 3 е застрахована, обясни управителят д-р Василева, очаква се застраховката да покрие напълно щетите.
Първите два етажа не са пострадали, така че останалата част от поликлиниката вече работи нормално.
От общината припомнят, че в бюджета за 2024 година има заложени средства за ремонт на покрива, подмяна на дограмата и ремонт на асансьорите. Очакванията са, че ремонтните дейности няма да не се забавят в резултат на пожара.
Последвайте канала на
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)