Фандъкова за движението около НДК: Новата власт направи безумия, но се оправдава с мен

32
Фандъкова за движението около НДК: Новата власт направи безумия, но се оправдава с мен
© БНТ

"Те направиха безумия и сега се оправдават с мен, сигурно още години наред ще есе оправдават с мен". Така бившият кмет на София и настоящ депутат от ГЕРБ-СДС Йорданка Фандъкова коментира сагата с реорганизацията на движението около НДК.

На въпроса как може да не е имало общ план за организация на движението от няколко години, тя отговори:

"Има процедура. Ако се прочете внимателно решението на съда, ще стане ясно, че ако няма план, има процедури, с които могат да се правят такива по-малки организации. Хората виждат и оценяват това, което те правят, могат или не могат".

Относно твърденията на "Спаси София", че всички ремонти в столицата от 2017 г. насам са незаконни, Фандъкова призова: "Нека ги оспорят".

Последвайте канала на

Росица Валентинова
32

Свързани новини

Водещи новини

Фандъкова за движението около НДК: Новата власт направи безумия, но се оправдава с мен | Новини.бг