Дано да не е поредния забравен случай, смятам, че ръководството на прокуратурата има огромна нужда да демонстрира как чисти къщичката си.
Естествено, че е необходима хигиена на контактите, ако всичко е вярно, Сарафов ще има доста работа, повтори Кокинов.
Изведнъж се оказа, че твърде много хора са свързани с него. Не знам дали има връзка между Пепи Еврото и Мартин Нотариуса, добави той.
Според него може би за всеки е било удобно да мълчи. Той уточни, че не знае какви сигнали са подавани срещу Божанов, тепърва проверката на Върховната прокуратура щяла да покаже.
Виждаме желание за разчистване на къщичката и очевидно Борислав Сарафов ще има доста работа, чувайки това, което се изнася през последните дни, обяви бившият градски прокурор на София Николай Кокинов по БНТ.
)