Стоянов за убийството на Пейо Пеев: Не изключвам варианта тези две злобни жени да са прикрили всички следи сами

61
Стоянов за убийството на Пейо Пеев: Не изключвам варианта тези две злобни жени да са прикрили всички следи сами
© Фейсбук

"От това, което видях, не изключвам варианта тези две злобни жени да са самостоятелно прикрили всички следи", коментира той относно случая.

По случая с убийството на Пейо Пеев през последните дни се говори много. Работи се активно по делото. Работи се версия за евентуална съпричастност на други лица за убийството и най-вече за прикриване на убийството. Това разкри министърът на вътрешните работи Калин Стоянов.

Предстои евентуалното уволнение на други служители, предаде "24 часа".

Стоянов визираше двете обвинени – съпругата на жертвата Габриела Пеева и майка ѝ Красимира Трифонова.

Той коментира и случая: От самото начало ние заявихме, че ще бъдем критични както към себе си, така и към служителите на МВР. Категорично няма да допускаме ситуации, при които има немарливо, лошо или дори противоправно изпълнение на задълженията. Във връзка с инцидента в Стара Загора има двама отстранени, както и двама ръководители, които са отстранени.

Последвайте канала на

Радина Лазарова
61

Свързани новини

Водещи новини

Стоянов за убийството на Пейо Пеев: Не изключвам варианта тези две злобни жени да са прикрили всички следи сами | Новини.бг