Силно се надявам, че има проясняващ ефект върху хората. Само с масово участие и гласуване можем да счупим машината на лъжата и подмяната. Липсата на машини ни коства 420 00 гласа. Това е един огромен български град, чиито гласове са изхвърлени в коша. Изводът е един – излезте и гласувайте. Гласуване, което може да заложи на промяната. Ние можем да преодолеем тази напаст. Много ясно се видя – в скандалите с машините, балотажите в големите градове – очертава се картина всички срещу нас. Ние сме тези, които се борим за машините. Това е една лига на градове, на които България ще избере накъде да тръгне – дали към продължаването на услията, или ще позволи на другата сглобка, която видяхме сега с машините.