Относно поведението на нашите служители на граничния пункт – тече проверка. За нейния резултат ще бъдете своевременно уведомени, поясни той.
Част от въпроса е с каква кола се е движил бившият финансов министър Горанов. Нещата не са толкова прости, както опитаха да ги обясняват някои заинтересовани, заяви Рашков.
Пред журналисти след връчването на наградите "Полицай на годината" министърът на вътрешните работи Бойко Рашков коментира случая с бившия министър на финансите Владислав Горанов, който беше спрян на границата с издирван от Интерпол автомобил, предаде репортер на Novini.bg.
Попитан дали става въпрос за клониран автомобил, каквато беше първоначалната версия на дистрибутора, Бойко Рашков каза: "Ще отговоря с въпрос - защо така бързо реагира онзи, който е продал автомобила, и използва думата клониране? Възниква въпросът откъде знаят за клонирането, за тази кола ли става дума или не? Къде е истинската кола? Нека помогнат на разследването".