Оцелелите след катастрофа сестри от Бургас с първи думи

23
Оцелелите след катастрофа сестри от Бургас с първи думи
© Кадър: БТВ

"И много се уплашихме, аз затворих очите и викам: Хайде край! Стиснах очите, държа се за нея и викам – свърши“, споделя Тонка Василева, на 65 години. Едната издърпва рязко другата.

Двете жени, които оцеляха по чудо, след като автомобил прелетя в зверска каскада край тях проговориха пред БТВ.

Двете сестри се радват, че са отново ще бъдат с децата и внуците си.

Катастрофата в бургаския квартал "Долно Езерово" се размина без жертви.

Смятат, че са късметлийки и господ ги е спасил. Шофьорът успява да излезе от прозореца. С 1,29 промила алкохол и без книжка.

Тонка и Маринка са двете сестри, върху които прелетя колата.

"Направо изгърмя, сякаш самолет падна надолу. Пред мен паднаха някои части от колата и аз мислех, че ще падне отгоре ни“, споделя Маринка Тодорова, на 68 години.

"Той като бесен ходеше назад-напред. Отидохме да бутаме колата, виж какъв акъл, отидохме да помогнем да му бутаме колата“, споделя Маринка.

Последвайте канала на

Мая Йорданова
23

Свързани новини

Водещи новини

Оцелелите след катастрофа сестри от Бургас с първи думи | Новини.бг