Старозагорска епархия се включва в поредица благотворителни акции в подкрепа на болните от Ковид -19, съобщи в писмо до медиите Старозагорският митрополит Киприан.
В началото на новата година свещеници ще дарят кръвна плазма. За Деня на християнското семейство някои от тях, заедно с презвитерите си, дариха кръв във Военномедицинска академия.
Енорийските свещеници в Старозагорска епархия продължават с дарителските акции в подкрепа на социално слабите и болните.
Нека в новогодишната нощ се молим заедно за изцерение и спасение от Ковид -19, призовава в последното си за годината послание Старозагорският митрополит Киприан.
23 юни 2026 г. в 06:00 ч.
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)