“Тази година за пръв път се извършва такова почистване. Вярно е, че падането на листата е процес, но аз съм ного доволен от качеството и крайния резултат на акцията. Внедряването на нови технологии, машини и подходи в работата, винаги е полезно, винаги води до по-добри резултати. Този начин на почиставане не трябва да бъде сензация, а ежедневие", каза кметът.
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)