Депардийо отрязал Макрон заради Путин

12
© Getty (архив)

Пийналият Депардийо: Искам в Русия!

"Държавният глава в Москва е забавен. С него ми е приятно и си прекарваме времето добре. Ние се виждаме по няколко пъти в годината. Той ми се обажда и казва: "Жерар, идвай у нас!" и ми изпраща самолет", е казал още Депардийо.

Френският актьор Жерар Депардийо е разкрил, че е отказал да приеме покани, изпратени му от президента на неговата родина Еманюел Макрон.

Актьорът често е споделял за симпатиите си към Русия и нейния водач. Както вече писахме, Депардийо по време на разпита си пред полицаи от родината му заради управление на скутер след употреба на алкохол е заявил, че не е искал да живее във Франция, а в Русия.

Артистът в обширно интервю пред РИА Новости е разказал как на няколко пъти е получил предложения от сегашния стопанин на Елисейския дворец. "Макрон ми е скучен и заради това отклоних неговите покани", е посочил той.

Да припомним, французинът е получил руско гражданство през 2015 г. с указ от Путин. Артистът бе напуснал родината си заради въведения от тогавашния президент на Франция Франсоа Оланд данък богатство.

По думите на кинозвездата руският лидер Владимир Путин е бил по-приятна компания от френския президент.

Последвайте канала на

Валери Зайцев
12

Свързани новини

Водещи новини

Депардийо отрязал Макрон заради Путин | Новини.бг