)
Последвайте канала на
Последвайте канала на
Ще осъдим американския президент Доналд Тръмп на смърт. Това заяви информационната агенция на Корейската народнодемократична република (КНДР) ЦТАК, предаде АП.
От Пхенян отговориха на изказване на 45-ия държавен глава на САЩ в Сеул. Той на 11 ноември по време на посещението си в Република (Южна) Корея отправи критики към азиатската комунистическа държава и я обяви за заплаха за мира заради ядрената програма и изпитанията на ракети с далечен обсег на действие.
Пропагандната машина на Северна Корея обяви Тръмп за роб на парите. "Това бясно и въшливо куче извърши няколко престъпления срещу нашата родина. Сред тях са обиди срещу страната ни и народа. За такива престъпления нашият съд предвижда смъртна присъда и той ще я издаде", пише още ЦТАК.
14 ноември 2017 г. в 10:56 ч.
)